Chovatelská stanice zlatých retrívrů

2012 - VÝSTAVY

31.12.2012 00:00

Výstavní rok 2012 naší Aimee:

5.2.2012 - MVP DUO CACIB BRNO - V4, V

Rozhodli jsme se, že tento rok se vydáme na dvoudenní brněnskou MVP DUO CACIB. Jako rozhodčí byli pozváni manželé G. a L. Hennessy z Velké Británie. Již v pátek odpoledne jsme se vydali do Brna. Celý víkend jsme strávili v pohodovém penzionu kousek od výstaviště. A ráno hurá do výstavních kruhů. Emča byla poprvé ve třídě otevřené, tak jsem měla trošku strach, že budeme nejmladší. Nakonec k mému překvapení se naše zlaťanda umístila na krásném 4. místě ze 14 feneček. Paní rozhodčí L. Hennessy nám napsala krásný posudek. Druhý den nás čekala stejná třída s 12 fenkama, zde si od pana G. Hennessy odnesla známku výbornou a s ještě hezčím posudkem :). Jsem ráda, že jsem nakonec neodjela se známkou VD, kterou rozdávali docela v hojném počtu. Víkend se povedl na "výbornou" a teď už nás doufejme čekají pouze mateřské povinnosti.

30.6.2012 - NVP KLATOVY - V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ

Již podruhé byla Aimee přihlášena na NVP v Klatovech a zopakovala si vítězství, jako minulý rok. I přes tropická vedra, jsme se nakonec do Klatov vydali. Aimee si ve třídě otevřený vyběhala V1 CAC a nakonec ji rozhodčí udělil i Národního vítěze. O titul BOB bojovala s překrásným pejskem, který je opravdu profík na výstavách. Každopádně je to pro nás největší úspěch s touto mladou fenkou.

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode