Chovatelská stanice zlatých retrívrů

2013 - VÝSTAVY

31.12.2013 10:15
 

 Výstavní rok 2013 naší Aimee:

03.02.2013   MVP - DUO CACIB BRNO   V3 (otevřená) / V4 (otevřená)

Opět jsme se tento rok zúčastnili prestižní mezinárodní výstavy v Brně. V pátek jsme se vydali směrem k Brnu, v klídku jsme se ubytovali v rodinném penzionku nedaleko výstaviště. A ráno to začalo, klasika ... hledání místa kousek od kruhu a dlouhééé čekání než na nás přijde řada. První den v kruhu s námi byli ještě wipeti, hodnotil nás srbský rozhodčí Mr. Dusan Paunovic / pouze feny GR. Na řadu jsme šly až někdy po poledni. Aimee nebyla ve své kůži, ale přesto si vyběhala krásné třetí místečko ze 14 přítomných fen. Na prvních třech místech se umístily fenky po úžasném taťkovi (Monty - Pinkerly Quiensabe). Druhý den nás čekalo téměř to samé. Fenky hodnotil tentokrát finský rozhodčí Mr. Rune Fagerstrom. I jemu se Aimee moc líbila, bohužel už byla tak moc otrávená, že jí běhání vůbec nebavilo. I tak se umístila na stupni vítězů - výborná 4. Za tyto výsledky jsem moc ráda, už vzhledem k tomu, že je pouze půl roku po štěňatech. A i jizva po císařském řezu ji krásně zarostla a nikdo nic nepoznal.

27.04.2013   KVR a SVR Humpolec    V4 (vítězů) / V1 CAC (otevřená)

Tento rok jsem Aimee přihlásila na oba dva dny na klubovou výstavu retrívrů pořádanou KCHLS. Byli pozvaný výborní rozhodčí ze zahraničí. Nic jsem od této výstavy neočekávala. V sobotu byla Aimee přihlášena do třídy vítězů mezi samé šampionky. Posuzoval ji nizozemský rozhodčí Mr. Bart van Maren. Byl velmi důkladný a docela přísný. Přesto jsme nastoupili do této třídy, kde bylo celkem pět krásných fen. Nakonec jsme se umístily na krásném 4. místě. Druhý den posuzoval rozdodčí Mr. Sjoerd Jobse ze Švédska. Docela jsem měla nahnáno, byl snad přísnější ještě víc než ten první den :) Aimee byla přihlášena do třídy otevřený, kde se nás sešlo celkem 13 fen. Nakonec vyšlo z celé třídy pouze 5 výborných, včetně té naší. A šlo do tuhého. Emča měla výbornou náladu, docela nám to šlo a dle všech běhala naprosto výborně. Panu rozhodčímu se moc moc líbila a dostala krásný posudek s hodnocením výborná 1 CAC. Ještě nás čekalo běhání o nejlepší fenu, zde si vítězku speciální výstavy vyběhala krásná fenka Rozárka Chlupaté štěstí. Jistě by měla naše paní chovatelka radost, náš bráška Arny Via Lattea si v sobotu vyběhal taktéž výborná 1 CAC.  

Všem moc děkuji za fandění, hodně to pomohlo a já dopiluji to handlerství :D    

04.05.2013   MVP Praha   V1 CAC, r. CACIB (otevřená)

Dnes jsme se vydaly na pražskou mezinárodní výstavu do Letňan. Bylo zde v naší třídě přihlášeno docela hodně krásných fen, proto jsem nečekala nic převratného, možná nějaké umístění. Nakonec nás překvapil pan rozhodčí, když ji udělil nejlepší fenku z naší třídy otevřené V1 CAC. Tímto splnila jednu ze základní podmínek k udělení titulu Český šampion krásy, ještě musíme dodělat podzimní zkoušky!! Dále nás čekalo běhání o nejlepší fenu GR. Zde nakonec Aimee získala res. CACIBa (druhá nejlepší fenka).

26.05.2013   MVP Litoměřice   V2 res.CAC (otevřená)

Máme za sebou jednu z Mezinárodních výstav, na kterou jsem Aimee přihlásila. Byla jsem z této výstavy docela zklamaná. Podivné posuzovaní našeho rozhodčího jsem sice čekala, však se to o tomto pánovi ví, ale to bohužel nebyl jediný důvod. Předpokládala jsem, že mezinárodní výstavy mají být trošku na úrovni. Nečekala jsem, že když zaplatíte docela drahé poplatky, že budete muset platit za každou návštěvu toalety :( nejde o ty penízky, ale jde o princip. Dále velikost kruhů u retrívrů jsem trošku nepobrala. Vzhledem k tomu, že vedle našeho kruhu byly dva naprosto volné. No nevadí, přece jen jsme neodjeli vůbec se špatným výsledkem. Aimee se sice nechtěla moc předvést, však nebyla ani příležitost. Běh pan rozhodčí úplně vynechal :) tak druhé místečko V2 res. CAC bylo naše. Takže spokojenost.

01.06.2013   KV Konopiště   V4 (vítězů)

Zúčastnily jsme se klubové výstavy na Konopišti. Docela jsem se tam těšila, ale předpověd počasí nebyla nijak pozitivní. Opravdu se jim předpověď vyplnila do puntíku :( lilo a lilo. Aimee jsem čirou náhodou přihlásila do třídy vítězů. V propozicích jsem si nevšimla, že tato třída z jistých důvodů bude začínat. Nakonec naše fenka nastoupila s třemi multišampionkami do kruhu. Počasí se ještě drželo, proto se naše třída ukázala v plné kráse. Vyběhaly jsme s Aimee krásné 4. místečko s dokonalým posudkem. Krásně běhala a dokonce i vrťošila. Snad jsme neudělaly velkou ostudu. Tuto výstavu jsme brzko opustily, nač čekat když byla taková zima a do toho stále pršelo :(. Však výsledky si po pár dnech přečtu.

16.06.2013   NVP Klatovy   V2, res. CAC (otevřená)

Již třetím rokem jsme jely s mamkou na Národní výstavu psů do Klatov. Máme to tady moc rádi, skvělá organizace, prostředí, méně pejsků a i máme štěstí na rozhodčí. Letos opět nás neminula tropická vedra. Naštěstí na výstavišti je skvělý úkryt před sluníčkem pod vzrosltými stromy. Jsme sice ochuzeni o atmosféru u kruhů, ale alespoň náš pejskek netrpí. Každopádně si tady vedeme moc dobře. Aimee byla přihlášena do třídy otevřený, kde bylo celkem přihlášeno 7 feneček. Odnesla si krásné druhé místo res. CAC. Ale musím podotknout, že pan rozhodčí byl hodně na vážkách. Opět jsme měly nejlepší běh, což je naše silná stránka. I přesto jsme pana Ing. Kordu nepřesvědčily :( no nevadí...třeba příště. Každopádně supr den.  

20.07.2013   MVP Mladá Boleslav   V2, res CAC (otevřená) 

Aimee byla přihlášena na Mezinárodní výstavu v Mladé Boleslavi. Měli jsme to malinko komplikovanější, ten den jsme ještě odjížděli na týden do Jizerských hor. Výstavu musela asolvovat i naše 80-ti letá babička, která se naštěstí na ni docela těšila. Čekalo nás dlouhé čekání a velmi teplé počasí. Aimee se krásně předvedla a umístila se ve velké konkurenci 12 fen na 2. místě hned po její nevlastní sestřičce (dcerka po Montym). Měli jsme maďarského rozhodčího, kterému se naše fenka moc líbila zejména její ekcelentní pohyb. A teď už nás čekala pouze příjemná dovolená, kde na nás čekal náš ochovanec Bastík a jeho páníčkové.

03.11.2013   MVP Praha   V1, CAC (otevřená)

Aimee jsem přihlásila na neděli na MVP DOUBLE CACIB Praha k paní Haně Ahrens (A). V kruhu nás bylo přihlášeno celkem 8, dokonce dvě fenečky v naší třídě chyběly. Nakonec se nás sešlo pouze 6. Paní rozhodčí byla docela přísná a známku výbornou dala pouze dvoum fenkám z toho i naší Aimee. Nakonec si odnesla vítěze třídy otevřené V1 CAC. O nejlepší fenečku nám chybělo trošku štěstíčko. Však vyhrály moc povedené holčiny z mezitřídy.

Tudíš jsme letošní výstavní kariéru krásně zakončily. Když to tak shrnu, tak naše skóre bylo 3xV1 CAC, 3xV2 res.CAC, 1xV3, 3x V4 a pouze jednou výborná bez pořadí :)!! Supeeer jsem na Aimee moc pyšná ... udělala velký kus práce.     


 


 

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode