Chovatelská stanice zlatých retrívrů

2013 - ZKOUŠKY, VÝCVIK

31.12.2013 09:55
 

 12.05.2013 - Jarní výcvikový pobyt Malý Ratmírov                               

Máme za sebou výcvikový pobyt s našimi drahými retrívry. Opět jsme vyjeli na pár dnů do jižních Čech do Malého Ratmírova. Pilně jsme tady s Aimee trénovaly na vyšší zkoušky. Sešlo se tu opět spousta skvělých lidiček, nálada byla výborná, akorát počasí nás trošku pozlobilo. Jednou neúprosná vedra, podruhé šílené lijáky a nakonec ziminka. Vše jsme statečně ustály. Tréninky byly hodně náročné, přesto ti naši pejsci byli šikovní. Byl to skvělý prodloužený vikend, který nás opět hodně naučil. Výcvikáři byli hodně trpěliví, však ti naši paličáci uměli pěkně potrápit. Těšíme se na další podobnou akcičku.  


 

04.09.2013 - Podzimní výcvikový pobyt Malý Ratmírov

Začátkem září jsem se já s Aimee, s Jitkou a její Leelou a s Marcelou od Bastíka přihlásily na podzimní cvičení retrívrů pořádanou chs Chlupatý štěstí. Aimee jsem nakonec nechala doma, jelikož nečekaně začala hárat :( toho bážu prostě bojkotuje. Tudíž jsem jela jako doprovod Jitce a Marcelce. Asistovala jsem ve skupině pokročilých, kde jsme měly s Aimee pod vedením Kuby N. také trénovat. Dále jsem občas navštívila skupinu puberťáků, kde nechyběl samozřejmě náš raubíř Bastík s Marcelkou. Oba tu udělali velké pokroky v poslušnosti a opravdu mě Bastík přesvědčil, že je šikovný a práce ho baví. Tuto skupinu statečně a úspěšně vedla Terezka Maková. Ta nám ho taky krásně upravila na jeho říjnovou výstavu. Byl to opět vydařený prodloužený víkend se super lidmi a psíkama a to počasí bylo luxusní. Už se moc těšíme na jaro :) kde by se Bastík mohl předvést na retrívrovské maturitě - OVVR.


 

29.09.2013 - Bastien složil zkoušku ZZO

Včera náš Bastien z Vidoule složil základní zkoušku ovladatelnosti - ZZO za krásných 47 bodů. Bohužel měli velmi přísného pana rozhodčího, který pejsky a páníčky vůbec nešetřil. Přesto jsem na Marcelku a Bastíka pyšná. Je to krásný úspěch se 14-ti měsíčním pejskem. Teď se Bastík bude připravovat na docela těžkou zkoušku BH. Věřím, že to příští rok zvládnou levou zadní.


 

16.11.2013 - Canisterapeutické zkoušky - Helppes

Aimee dneska úspěšně zvládla canisterapeutické zkoušky pod organizací Helppes. Tyto velmi náročné zkoušky se skládají z poslušnosti a speciálních cviků. Naše fenečka mě velmi potěšila, jelikož jsem ji vůbec nepřipravovala. Spoléhala jsem na základní poslušnost a její úžasný talent pro canisterapii. Nakonec jsme zkoušky zvládly velmi zdařile. Na poslušnosti jsme ztratili pouze 6 bodíků a to bohužel díky mně (tj. 94/100) a u speciálních cviků jsme to obě zvládly na jedničku (ze 13 cviků 12x prospěl výborně a jednou pouze prospěl) takže celkové hodnocení PROSPĚL VÝBORNĚ (nejlepší z deseti pejsků). Tudíž jsme se staly CT Týmem a můžeme využívat Aimee v aktivní canisterapii (různá zdravotní, školská a sociální zařízení). 

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode