Chovatelská stanice zlatých retrívrů

OVVR Kařez - Darja splnila podmínky chovnosti

30.10.2017 15:47

I přes předpovědi počasí jsme se odhodlali na zkoušky OVVR do Kařezu. Darja po hárání začala venku krásně poslouchat, tak jsem doufala, že mě mile překvapí. Zkoušky sice nakonec došla s odřenýma ušima, no prostě mě opět vypekla na aportu v terénu :D ! I ta poslušnost taky stála zaprd. Nu co nadělám, je to mladá temperamentní puberťačka, která ještě stále umí pozlobit. Vím, že je velice vlohová i šikovná a tak doufám, že se mi podaří to taky někdy zužitkovat. Příští rok nebudeme zahálet a zkusíme se posunout o krok dál. Zapracujeme na poslušnosti.

Každopádně tímto Darja v 16-ti měsících splnila poslední podmínku chovné fenky (ještě zbývá poslední tj. věk 18 měsíců). Na štěňátka se ještě nechystáme, vzhledem k tomu, že je sama stále ještě dítě. Ale jsem moc ráda, že nám to vyšlo ve všech směrech - povedla se exteriérově, povahově, zdravotně a i vlohově.

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode