Chovatelská stanice zlatých retrívrů

2011 - OSTATNÍ

31.12.2011 00:00

12.03.2011 - Výsledky DKK, DKL

Koncem února jsme s Aimee absolvovali rentgen kyčlí a loktů. A jaké bylo naše překvapení, když nám včera přišly výsledky .... jupiiii Emča má od pana doktora Šebka hodnocení DKK 0/2, DKL 0/0.

27.06.2011 - Aimee se stala oficiálně chovnou fenkou

Dnes nám oficiálně přišlo, že se naše Ejmuška stala chovnou fenkou. Máme z toho velkou radost, je to druhá uchovněná fenečka působící v naší chov. stanici. Však nebudeme zahálet a ještě zkusíme pár výstav a pokud to dobře půjde, tak i nějakou tu mysliveckou zkoušku. A pak se porozhlédnem po nějakém vhodném ženichovi.

7.7.2011 - Štěňátka vrh "A" slaví desáté narozeniny

Dneska slaví vrh A desáté jubilejní narozeniny. Touto cestou chceme popřát našim odchovaným štěňátkům (Akimkovi, Apolonkovi - Odiemu, Arturkovi, Argouškovi - Montymu, Alankovi, Agnesce, Ambrušce, Arabelce - již není mezi námi, Azirce - Zirce, Axe - Amandě) hlavně zdravíčko, hodné páníčky, spoustu mňamek a ať jste tady s námi ještě spoustu let. Stále si Vás stejnak pamatujeme, jako malé chumdelaté kouličky se zlatým kožíškem.

14.12.2011 - Smutná zprávička

Před Vánoci jsme se dozvěděli smutnou zprávu o naší Ambře z Vidoule. Bohužel onemocněla velmi zákeřnou a vážnou nemocí. Bojovala statečně, ale nakonec jí podlehla. Snad se bude mít za duhovým mostem stejně krásně, jako u svých páníčků. Jsme rádi, že jsme Ambrušku ještě v létě navštívili, a zároveň jsme se s ní rozloučili. Budeme si tě pamatovat, jako krásnou zlatou goldenku se zlatým srdíčkem.

 

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode