Chovatelská stanice zlatých retrívrů

Plány na rok 2018

19.01.2018 13:00

Tento rok se zaměříme na výcvik naší Darči. Zároveň nás čeká spousta výcvikových pobytů na jaře i na podzim.  Darja pravidelně chodí na cvičák do Kolodějů, ale ještě začneme chodit na klasický cvičák na sportovní kynologii. Musíme zapracovat na poslušnosti. Zkusíme se připravit na nějaké zkoušky na poslušnost (ZZO, ZOP, Canisterapeutické zkoušky apod.) Dále se zaměříme na lovecký výcvik a snad dotáhneme i klasický aport.

Aimee dále bude pracovat v canisterapii. Stále spolupracujeme s organizací AkSen, která je zaměřená na seniory. Mimojiné se mi nabídla příležitost pomoct jedné mladé rodině, kde jejim miminku diagnostikovali Rettův syndrom. Bude to pro nás něco nového, ale pevně doufám, že to holčičce pomůže a budou vidět alespoň malé výsledky.

Letos samozřejmě nebudeme zanedbávat ani výstavy. Čekají nás v prvé řadě nějaké ty klubové výstavy a možná nějaké mezinárodky/národky nebo menší oblastní výstava podle nominovaných rozhodčích. Aimee se chystá do třídy seniorů a Darja už mezi skorodospěláky.  

Odchovy též nebudou zahálet. Debborka se pravidelně zúčastňuje výcvikových pobytů, výcviku obedience a aktivně pomáhá v canisterapii.

Holky Neli a Candy se letos chystají na jejich první štěňátka. Tak nám držte palce, ať vše dobře dopadne a narodí se krásná a zdravá štěňátka. Bližší informace najdete v záložce "Aktuální nabídka štěňátek"

Candy se chystá za krásným ženichem do zahraničí a Nelinka pojede za moc šikovným a krásným importovaným pejskem k Pardubicím.  

Obě holky se po štěňátkách taky chystají na nějaký ten výcvikový pobyt.

No prostě, máme to letos opět nacvakaný ... ;)

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode