Chovatelská stanice zlatých retrívrů

Štěňata vrh "C"

narozena 8.6.2014

Aimee Via Lattea x JCh. Daily Rays Dream Maker

Jméno - stužka Číslo zápisu Porodní váha Barva
Cedrik z Vidoule - modrý kluk  ČLP/GR/16752 480 g Krémová
Candy z Vidoule - fialová holka  ČLP/GR/16753 560 g Krémová
Caren z Vidoule - žlutá holka  ČLP/GR/16754 505 g Krémová
Cindy z Vidoule - oranžová holka  ČLP/GR/16755 430 g Zlatá
Connie z Vidoule - zelená holka  ČLP/GR/16756 445 g Zlatá
Cristie z Vidoule - červená holka  ČLP/GR/16757 364 g Zlatá
Cyra z Vidoule - růžová holka  ČLP/GR/16758 454 g Zlatá

Aimee byla nakrytá 9. dubna 2014 krásným importovaným pejskem z Finska "Zantem" (JCh. Daily Rays Dream Maker), který působí v CHS Flores Vitae.

Zante je exteriérově vynikající mladý pes s úžasnou povahou. Získal českého šampiona mladých, Klubového vítěze 2013 a zároveň je čekatelem českého šampiona krásy. Připravuje se na vyšší lovecké zkoušky. Mimojiné má vynikající zdravotní výsledky: HD A/B, ED 0/0, PRA/CAT:neg., PRA/Prcd: N/N, GR_PRA1 & GR_PRA2 clear. Bližší informace o tatínkovi zde.

 

Aimee je čtyřletá fenka velmi klidné a přátelské povahy. Je dcerou úspěšného italského psa Montyho (Ich, MultiCh Pinkerly Quien Sabe). Má úspěšně absolvované 3 zkoušky (OVVR, ZZO a canisterapeutické zkoušky - aktivně se ji věnujeme). Zároveň se připravuje i na další myslivecké zkoušky. Na výstavním poli se také nenechá zahanbit. Dosud na všech výstavách obdržela, jak od zahraničních, tak i od tuzemských rozhodčích,  známku "výbornou" a většinou v pořadí. Může se pyšnit těmito tituly: Národní vítěz, 2 x Oblastní vítěz, res. CACIB, 5 x CAC, 5x res.CAC a je čekatelkou českého šampiona krásy. Zdraví: HD: A/C, ED 0/0.

 

Z tohoto spojení předpokládáme klidnou a vyrovnanou povahu, krásný exteriér a především zdraví. Všechna štěňátka mají zlatý kožíšek různých odstínů. Rodokmen vrhu C můžete najít zde: Pedigree

všechna ŠTĚŇÁTKA jsou v nových domovech

                    

 

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode