Chovatelská stanice zlatých retrívrů

Štěňata vrh "D"

narozena 16.6.2016
Ch. Aimee Via Lattea x Ich. MultiCh. Kassander of Bridge Four

 

Jméno Číslo zápisu Porodní váha Barva
Darja z Vidoule ČLP/GR/18290 500 g Zlatá

Aimee Via Lattea byla nakryta 14. dubna 2016 krásným importovaným pejskem z Belgie "Homerem" "Kassander of Bridge Four", který působí v polské CHS Golden gaj. Tohoto pejska jsem dlouho sledovala, osobně jsem se s ním párkrát setkala na českých výstavách. Homer byl jasná volba. Splňoval veškeré mé požadavky na povahu, zdavotní stránku, exterér a pracovní vlohy. 

Homer je exteriérově vynikající pes s úžasnou povahou. Je šampion a junior šampion krásy několika zemí a dokonce se může pyšnit titulem Interšampion. Je pracovně vedený. Složil lovecké zkoušky v první ceně a trénuje obedience. Mimojiné má vynikající zdravotní výsledky: HD A/A, ED 0/0, oči negativní, GR_PRA1 & GR_PRA2 clear, Heart: clear. Bližší informace o tatínkovi najdete zde

 

Aimee je šestiletá fenka velmi klidné a přátelské povahy. Je dcerou úspěšného italského psa Montyho (Ich, MultiCh Pinkerly Quien Sabe). Je všestranně zaměřená. Věnuje se sportovní, lovecké kynologii a canisterapii. Úspěšně složila několik zkoušek: OVVR, ZZO, Klubové zkoušky vodní práce (I. cena), Klubové podzimní zkoušky (III.cena) a canisterapeutické zkoušky. Na výstavním poli se také nenechá zahanbit. Dosud na všech výstavách obdržela, jak od zahraničních, tak i od tuzemských rozhodčích,  známku "výbornou" a většinou v pořadí. Získala českého šampiona krásy, je čekatelkou polského šampiona krásy a zároveň čekatelkou klubového šampiona. Může se pyšnit těmito tituly: Národní vítěz, 2 x Oblastní vítěz, res. CACIB, 7 x CAC, 1x CWC, 5x res.CAC. Zdraví: HD: A/C, ED, oči negativní.

Z tohoto spojení předpokládáme temperamentní, vyrovnanou povahu, krásný exteriér a především zdraví. Fenečka bude mít po mamince zlatou barvičku. Rodokmen vrhu D můžete najít zde: Darja z Vidoule
 

Aimee 16.6.2016 na svět přivedla jednu statečnou holčičku. Fenečka zůstává v naší rodné chovatelské stanici. Je to velká škoda, že nevyšla tak úžasná kombinace Aimee a Homera. Musíme podotknout, že Céčka i Déčková holka jsou jeden velký "zázrak" Bohužel nastaly velké komplikace zdravotního stavu naší fenky, že jsme usoudili a rozhodli, že Aimee necháme při císařském řezu i kastrovat. Jen si můžeme oddychnout, že se nejednalo o rakovinu, ale "pouze" o zapomenutý předmět z minulého císařského řezu :( :( :( !! Dávejte si pozor na své veterináře, opravdu se jim nedá věřit.

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode