Chovatelská stanice zlatých retrívrů

Štěňata vrh "E"

narozena 16.6.2016
Ch. Aimee Via Lattea x Ich. MultiCh. Kassander of Bridge Four


Více zde: https://chs-zvidoule.webnode.cz/odchovy-stenata/stenata-vrh-d/
narozena 16.6.2016
Ch. Aimee Via Lattea x Ich. MultiCh. Kassander of Bridge Four

 Více zde: https://chs-zvidoule.webnode.cz/odchovy-stenata/stenata-vrh-d/

narozena 4.5.2018

Candy z Vidoule x Ich. MultiCh. Kassander of Bridge Four

Jméno - stužka Číslo zápisu Porodní váha Barva
Edgar z Vidoule - béžový kluk ČLP/GR/19795 480 g. zlatá
Edward z Vidoule - modrý kluk ČLP/GR/19796 470 g. zlatá
Expert z Vidoule - zelený kluk ČLP/GR/19797 465 g. krémová
Ebbie z Vidoule - žlutá holka ČLP/GR/19798 449 g. zlatá
Ellis z Vidoule - fialová holka ČLP/GR/19799 460 g. zlatá
Elza z Vidoule - růžová holka ČLP/GR/19800 455 g. zlatá
Ennie z Vidoule - červená holka ČLP/GR/19801 230 g. krémová

Candy z Vidoule byla nakryta 3. a 4. března 2018 krásným importovaným pejskem z Belgie "Homerem" "Kassander of Bridge Four", který působí v polské CHS Golden gaj. Tohoto pejska jsem v minulosti vybrala pro naší Aimee kvůli úžasné povaze, zdravotním výsledkům, nádhernému exteriéru a loveckým vlohům. Jelikož se kombinace s tímo pejskem osvědčila, tak jsem neváhala doporučit tohoto krycího pejska i našim odchovům.

Homer je exteriérově vynikající pes s úžasnou povahou. Je šampion a junior šampion krásy několika zemí a dokonce se může pyšnit titulem Interšampion. Je pracovně vedený. Složil lovecké zkoušky v první ceně a trénuje obedience. Mimojiné má vynikající zdravotní výsledky: HD A/A, ED 0/0, oči negativní, GR_PRA1 & GR_PRA2 clear, Heart: clear. Bližší informace o tatínkovi najdete zde.

Candy je světle zlatá fenka výborné povahy. Je klidná a velmi mazlivá. Fenka se věnuje především práci - zejména loveckému výcviku. Má výborný nos a miluje aportování.  V současné době se připravuje na vyšší loveckou zkoušku. Exteriérově je to velmi kvalitní fenka. Na výstavy bohužel moc nechodí, ale může se přesto pyšnit titulem oblastní vítěz a vítěz mezitřídy. Na Národní výstavě ve velké konkurenci se umístila na krásném 4. místě. Absolvovala i klubovou výstavu v Třeboni a obdržela od zahraničního rozhodčí známku výbornou. Fenka má povinné ale i nepovinné zdravotní vyšetření: HD C/C, ED 0/0, OCD neg., oči negativní. Fenka je v majetku Dity Dufkové. Majitelce fenky jsme umožnili, aby mohla štěňátka odchovat na naší chovatelskou stanici. Jedná se vrh E.

Z tohoto spojení předpokládáme temperamentní, vyrovnanou povahu, krásný exteriér a především zdraví.

Z tohoto spojení předpokládáme temperamentní, vyrovnanou povahu, krásný exteriér a především zdraví.

Více zde: https://chs-zvidoule.webnode.cz/odchovy-stenata/stenata-vrh-d/

Všechna štěňátka jsou zadaná a mají vybrané úžasné páníčky. 

Přeji vám hlavně milující rodiny, zdravíčko a štěstíčko. 

Aimee Via Lattea byla nakryta 14. dubna 2016 krásným importovaným pejskem z Belgie "Homerem" "Kassander of Bridge Four", který působí v polské CHS Golden gaj. Tohoto pejska jsem dlouho sledovala, osobně jsem se s ním párkrát setkala na českých výstavách. Homer byl jasná volba. Splňoval veškeré mé požadavky na povahu, zdavotní stránku, exterér a pracovní vlohy. 

Homer je exteriérově vynikající pes s úžasnou povahou. Je šampion a junior šampion krásy několika zemí a dokonce se může pyšnit titulem Interšampion. Je pracovně vedený. Složil lovecké zkoušky v první ceně a trénuje obedience. Mimojiné má vynikající zdravotní výsledky: HD A/A, ED 0/0, oči negativní, GR_PRA1 & GR_PRA2 clear, Heart: clear. Bližší informace o tatínkovi najdete zdeVíce zde: https://chs-zvidoule.webnode.cz/odchovy-stenata/stenata-vrh-d/

 

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode