Chovatelská stanice zlatých retrívrů

Naše canisterapeutické feny


Ráda bych Vám představila naše canisterapeutické fenky, patřící do malého canisteraputického týmu AkSen (www.aksen.cz):

Aimee je téměř devítiletá fenka zlatého retrívra. Má složené canisterapeutické zkoušky pod organizací Helppes. Je to velmi klidná a kontaktní fenka veselé povahy. Miluje všechny lidi zejména děti. Díky její povaze můžeme navštěvovat různá zařízení např. školky, školy, domovy pro seniory, léčebny apod. Naše zaměření je spíše na děti v mateřských školách a na seniory v pečovatelských centrech. Aimee je aktivní canisterapeut téměř 5 let. A pevně doufám, že ji zdravíčko vydrží a ještě pár let bude canisterapii vesele provozovat.

Aimee se mimo jiné věnuje i loveckému výcviku a sportovní kynologii. Má složené myslivecké zkoušky a základní zkoušku ovladatelnosti. Aimee je fenka s průkazem původu a může se též pyšnit Šampionem krásy ČR. Odchovala 3 kvalitní vrhy – celkem 9 štěňátek. Její dcerka Cristie z Všem svým štěňátkům předala úžasnou povahu, krásný exteriér, kvalitní zdraví a pracovní vlohy. V současné době si užívá důchodu.

 

Darja je dvouletá fenka zlatého retrívra. Je to mladá temperamentní fenka, která se na budoucí povolání canisterapeuta teprve připravuje. Je dcerou již zmíněné fenky Aimee. Pevně doufám, že tato fenka bude následovat její maminku a bude se v budoucnu canisterapii věnovat. Je to velmi kontaktní a mazlivá fena, která miluje všechny lidi zejména děti. Je ještě mladá a temperamentní, ale má výborné předpoklady. V tomto roce plánujeme složit canisterapeutické zkoušky, aby i ona mohla oficiálně navštěvovat různá zařízení dle potřeby.

S Darjou se věnujeme především loveckému výcviku. Již má za sebou několik výstav, kde si vůbec nevede špatně. Má před sebou ještě spoustu povinností, tak pevně věřím, že se nám letos povede splnit alespoAň canisterapeutické zkoušky. V příštím roce se zaměříme na složení zkoušek sportovní kynologie (ZZO, ZOP a BH) a dále se připravovat na vyšší lovecké zkoušky. 

 

Pokud by Vás zajímalo více o nás a naší práci, neváhejte nás případně kontaktovat:                     

Ing. Lenka Lupková

T: 739037102

E: lenka.lupkova@seznam.cz

 

 

 

Kontakt

Ing. Lenka Lupková & Alena Lupková

lenka.lupkova@seznam.cz

Jirny (Praha - východ)

+420 739 037 102

Vyhledávání

         

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE:

lupeace.rajce.idnes.cz/

Zde můžete také shlédnout fotečky našich fenek Aimee a Darči a zároveň tady naleznete dvě alba, která jsou věnovaná Arince a Belince. Přidáváme sem i fotky různých akcí (výstav, výcvikových pobytů, zkoušek, výletů apod.).

Fotografie použita dle Creative Commons Ian Sane  © 2010 Editace stránek: L. Lupková

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode